УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Екологічні проблеми Львову

Представники партії «Зелена планета» на чолі з її лідером Сергієм Орєховим, добре розуміють, що у кожному регіоні України є свої екологічні проблеми, які потребують негайного вирішення. Та так вже повелося, що на покращення екологічного стану грошей у бюджеті країни завжди не вистачає. Звісно, економічна та соціальна стабільність - необхідна умова для упевненості у завтрашньому дні.

«Але яким буде той завтрашній день, коли з кожним роком ми власними руками все впевненіше душимо екологію? Душимо і жаліємося одночасно, на те що так не вистачає свіжого повітря», - звертається до всіх українців Сергій Орєхов.

Екологічна ситуація у Львові погіршується з кожним роком, і залишати й надалі їх поза увагою громадськості – злочин. Та знайти винних у нашій країні непросто, і поки йде активна діяльність у напрямку, кого б «звинуватити», місто потерпає від:

- скупчення великої кількості пестицидів на Грибовицькому сміттєзвалищі;

- зберігання у межах області гудронів, що не відповідає нормам екологічної безпеки;

- смороду у Львові, головними причинами якого фахівці називають, окрім діяльності підприємстві, які незаконно скидають стоки, ще й розгерметизовану систему каналізації під час ремонту доріг, зношеність труб;

- шкідливих викидів різноманітних підприємств, зокрема, деревообробні заводів у Кам’янко-Бузькому районі, Миколаївського цементного заводу та інших;

- одвічної львівської проблеми води. А точніше, її відсутності. «Скільки себе пам’ятає сьогоднішнє покоління львів’ян, в місті завжди були проблеми з водопостачанням. Ще за радянські часів приймалося безліч рішень щодо нагального його вирішення, однак, як то кажуть, «віз і нині там», - зазначає лідер партії Сергій Орєхов.

Представники партії «Зелена Планета» наголошують на тому, що екологічна ситуація у Львові зумовлена специфічним для нього, тісно переплетеним комплексом природних, містобудівних, інженерних, соціально-економічних та інших умов й ускладненими у зв’язку з цим спробами її поліпшення. Вона також характеризується високою ймовірністю прояву надзвичайних ситуацій і незадовільною здатністю природного середовища до самопідтримання й самовідновлення.

Зважаючи на усі вищеперераховані пункти, основними пріоритетами екологічної політики у Львівській області повинні стати:

- екологічна реабілітація територій в зоні діяльності гірничо-хімічних та гірничовидобувних підприємств;

- сприяння залученню централізованих капітальних вкладень, передбачених відповідними постановами Кабінету Міністрів України, власних коштів підприємств та інвестицій щодо впровадження нових екологічно чистих технологій;

- відновлення і підтримання гідрологічного режиму та покращення екологічного стану рік басейнів Дністра, Західного Бугу;

- будівництво нових, реконструкція і ремонт діючих водопровідно-каналізаційних та очисних споруд;

- вирішення питань утилізації та захоронення промислових і побутових відходів через створення підприємницьких структур з переробки та утилізації цих відходів;

- забезпечення наповнення цільових фондів охорони навколишнього природного середовища у складі місцевих та обласного бюджетів, а також планування пріоритетного фінансування природоохоронних заходів та здійснення контролю за станом їх реалізації, ефективністю та цільовим використанням коштів фондів.

«Ці проблеми виникли тому, що структура господарства України, яке розвивалося десятиліттями, у багатьох регіонах не відповідала їх інтегральному потенціалу. При цьому не враховувались об'єктивні потреби й інтереси людей та екологічні можливості конкретної території. Ми за Україну, за благополуччя нашої нації, збереження традицій та неповторної самобутності народу! Аби досягти цього ми не повинні дивитися у різні боки й зволікати. Потрібно діяти. Разом, задля життя!», - говорить лідер партії Сергій Орєхов.

Продовжувати зволікати далі неприпустимо. Починати необхідно вже зараз, відроджуючи екологічні рухи, розроблюючи стратегії щодо природоохоронної діяльності. Якщо кожен відповідатиме за свої дії і почне слідкувати не тільки за новітніми технологіями, а й за оточуючим середовищем, то багато екологічних проблем можна уникнути.

«Зараз перед нами зелене світло – можна сміливо йти вперед! Зробімо це разом – так легше долати перепони, так швидше досягнемо спільної мети, а якщо «чогось» не вистачає - знайдемо разом! Задля процвітання свого народу, утвердження міцних позицій держави, здоров’я нації, чистого повітря думок та дій!», - наголошує лідер Української партії «Зелена планета» Сергій Орєхов.

 Darius Slay Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button