УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Зелене світло органічній продукції в Україні

Олександр Юрійович Пічугін, генеральний директор ДП «Укрметртестстандарт», заступник Голови української партії «Зелена планета».

18 вересня 2012р. Верховна Рада ухвалила Закон України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини».

AddThis Social Bookmark Button

Сенсаційна заява французьких вчених про ГМО – продукти та онкозахворювання

Олександр Пічугін, генеральний директор ДП «Укрметртестстандарт», заступник Голови української партії «Зелена планета»

"Как только ГМО высвобождается в окружающую среду, его невозможно вернуть или предотвратить распространение, поэтому негативное воздействие должно быть предупреждено заранее, иначе последующие усилия окажутся бесполезными".

AddThis Social Bookmark Button

Ми будемо боротися до останнього…

Єрмаков Владислав Кузьмич – один із авторів першого Закону України «Про захист прав споживачів», не один рік присвятив створенню потужної структури Держспоживстандарту, нині – перший заступник генерального директора ДП «УкрНДНЦ» ділиться з нами своїм досвідом, знаннями та оцінкою проблем, які є в системі сертифікації та стандартизації.

AddThis Social Bookmark Button

Земля не дана нам в спадщину, ми взяли її в борг у наших дітей…

Кожна країна світу має проблеми з екологією. Україна не виняток. Але на відміну від багатьох інших країн, в Україні проблеми екології, а звідси і здоров’я, і життя населення розглядаються за залишковим принципом. Якщо гроші будуть, почнемо вирішувати. Таке мислення не припустиме. Адже від того, в якому стані наше навколишнє середовище, в таких умовах живемо ми, і будуть жити наші діти.

AddThis Social Bookmark Button

Всі ми хочемо жити в якісному світі

Є люди, котрі не потребують особливої реклами – за них свідчать реальні справи. І саме за наслідками їхньої практичної діяльності й аж ніяк не за порожніми обіцянками ми судимо про справжню вартість сказаного ними слова. Саме до таких постатей і належить наш гість – голова обласної організації Української партії «Зелена планета» Куценко Павло Іванович.

AddThis Social Bookmark Button