УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Напрямок, який ми обрали - виправдає себе

Що сьогодні найбільше хвилює український народ? Політичні, соціальні, економічні питання… Насправді ні..

Кожного українця хвилює насамперед питання здоров’я діточок, близьких та рідних, якість продуктів харчування, добробут, стан навколишнього середовища. Але, як часто ми замислюємося про чи не саме головне у житті кожного з нас, про те, в якій сфері буття ми перебуваємо та виховуємо майбутні покоління? Кожного дня ми поспішаємо жити, забуваючи тим самим, про якість життя та власне здоров’я. З кожним роком екологічні питання відсувалися все далі, екологічні рухи втрачали свій престиж та популярність, а проблем ставало все більше, і як результат - погіршення здоров’я нації та демографічної ситуації. З 1991 р. смертність перевищує народжуваність і як наслідокабсолютне зменшення населення України.

Й дивуватися немає чому, адже список серйозних екологічних проблем чималий: наслідки аварії на ЧАЕС; катастрофічний стан атмосфери: надмірне забруднення повітря в промислових районах; забруднення акваторії Чорного та Азовського морів; забруднення поверхневих вод України; підйом рівня ґрунтових вод у містах та на зрошуваних землях; забруднення природних ландшафтів Донбасу, Придніпров’я, Криворіжжя та Прикарпаття, які за останні десятиліття були перетворені у промислові комплекси з шкідливими для здоров’я людини відходами виробництва; зникнення окремих видів рослин і тварин. Все це дається взнаки. Ці проблеми неможливо більше залишати поза увагою.

 Тільки вголос говорячи про проблеми тебе можуть почути, тому Сергій Орєхов виступив з ініціативою створення «Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем». Уже на першому засіданні Ради активну участь у обговоренні екологічного стану України взяли академіки, провідні вчені, доктори наук, професори, ректори українських університетів, представники партії та інші громадські діячі.

Сергій Орєхов з повагою звернувся до усіх присутніх: «Лише за умови спільних зусиль та налагодженої роботи стане можливим донесення до влади необхідності підвищення статусу «Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем». Адже так ми зможемо якнайшвидше і найефективніше втілити у життя наші завдання і цілі».

Всі присутні гаряче обговорювали теми здоров’я нації, соціального щастя, сталого розвитку. Не одноразово висловлювались думки стосовно необхідності закриття небезпечних підприємств, контролю діяльності промисловців та підприємців.

Сергій Орєхов наголосив: «Вже сьогодні ми живемо у кредит у природи та майбутніх поколінь. Якщо сьогодні ми не припинимо ділити портфелі та мандати, завтра доведеться ділити ковток повітря».

Леонід Каденюк, перший космонавт незалежної України, Герой України, Народний Посол України, зазначив: «Я бачив Землю з космосу. Вона - це маленьке космічне тіло, яке потребує нашої з вами турботи. Ви не уявляєте, яке враження вона викликає. І коли повертаєшся розумієш, що ми лише руйнуємо її своїми діями, постійно вимагаємо чогось від неї, але нічого не віддаємо взамін».

 

Такої ж думки дотримувалися практично всі присутні, які вже давно втратили надію на справжнього Лідера, на справжню Партію, яка б почула їх, зрозуміла масштаби можливої екологічної катастрофи і прагнула допомогти. Адже сьогодні лише над Києвом нависла загроза повторення Куренівської трагедії 1961 року, яка унесла життя тисячі людей. Екологи вже не один рік говорять про можливість прориву дамби Київського водосховища. І це лише маленька крапля у величезному водограї проблем.

Учасники засідання прекрасно розуміють, що лише об’єднавшись, а не поодинці можливо вирішувати зазначені проблеми. Кожен з цих поважних людей все своє життя присвятив проблемам навколишнього середовища. Юрій Туниця, ректор Національного лісотехнічного університету України, доктор економічних наук, академік Національної академії наук України, презентував всім присутнім «Екологічну конституцію України», перший екземпляр якої подарував Лідеру партії. «Це перший спільний шаг у покращення стану майбутнього нашої країни» – наголосив Сергій Орєхов.

Представники «Зеленої планети» хочуть аби їх почув кожен та усвідомив, як багато можна зробити для себе, своєї родини, країни, приклавши для початку хоча б небагато зусиль. Партія захищає інтереси всієї української нації в цілому, тому що у нас одна земля, одне життя, одна доля. Єднання – неодмінна умова прогресу процвітання країни.

Тому, саме в кінці цього першого засідання «Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем» всіма учасниками було запропоновано Сергію Орєхову звернутися до Президента України Віктора Федоровича Януковича, під яким всі підписалися з проханням про підтримку.

  

 

                                            Президенту України

                                                                   Віктору Федоровичу Януковичу

 

                                                           учасників «Всеукраїнської

                                                  консультативної ради

                                                   з екологічних проблем»

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Пане Президенте!

Вельмишановний Вікторе Федоровичу !

 

Вже не перший рік в Україні екологічний імператив сприймається як другорядна сфера державної політики. Екологічні проблеми відділяють від соціальних та економічних, недостатньо аналізують їхній вплив на життя суспільства. Але, навіть така багата природою держава як Україна, не може дозволити собі і далі нехтувати питаннями захисту довкілля, зокрема, життєвого простору людей.

Час визнати, що більшість гострих соціальних проблем мають, серед іншого, і екологічне коріння. Здоров'я нації, соціальне щастя, потенціал розвитку - всі ці аспекти нашого життя, у найбільшій мірі, залежать від гармонійно влаштованого середовища проживання. Причому, не тільки у фізичному сенсі, але й в духовному, і в інтелектуальному!

Екологічна ситуація в Україні сьогодні не може не бентежити! Тисячі гектар смітників отруюють землю, яка нас годує; воду яку ми п'ємо; повітря, яким ми дихаємо. Не слід забувати і про наслідки Чорнобильської трагедії, проблеми Чорного та Азовського морів, загибель тисяч річок, катастрофічний стан атмосфери, спотворення природних ландшафтів Донбасу, Придніпров’я, Криворіжжя та Прикарпаття, інтенсивне забруднення довкілля промисловими підприємствами.

 

Вже сьогодні ми живемо в кредит у природи та майбутніх поколінь. Від‘ємна народжуваність українського населення виставляє жахливу ціну, яку, якщо не втрутитися зараз, доведеться сплачувати нашим дітям. Якщо сьогодні займатися лише тим, що ділити портфелі і мандати, завтра доведеться ділити ковток чистого повітря.

Ми, учасники Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем, за підтримки Української партії «Зелена планета», вважаємо за необхідне привернути увагу громадськості і держави до невідкладних та найгостріших екологічних питань. Відобразити їх справжню питому вагу у загальному проблемному полі життя українського суспільства і якнайшвидше вдатися до їх вирішення. Ми вже готові це робити. Щоб досягти цієї мети, просимо надати нашій раді статус національної, яка б діяла при Президентові України. Це дозволить нашим експертам на фаховому рівні співпрацювати з профільними державними органами та недержавними установами, вдатися до формування громадянського суспільства та патріотичного виховання підростаючого покоління.

Адже справжнє відродження держави має починатися з відродження природи, з відновлення екологічної культури населення, екологічного світогляду у кожного окремого громадянина, екологічної відповідальності у державних діячів.

Все, що ми пропонуємо, вже реалізовується на європейському та світовому просторі. Україна ж катастрофічно втрачає час.

Просимо розглянути наші пропозиції та сприяти їх реалізації під Вашим, вельмишановний пане Президенте, патронатом.

Ми відкриті для всіх, кому не байдужа доля нашої України.

 

З повагою,

учасники «Всеукраїнської

консультативної ради

з екологічних проблем»

 

Прийнято одноголосно.

Київ, 22 серпня 2012 р.

 

    Сергій Орєхов висловив глибоку вдячність всім за виявлену довіру і підкреслив: «Україна має великий потенціал та ресурси, головне направити все це у правильне русло… у життя!

 

 Johnny Bucyk Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button