УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ
Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Збережемо столицю для нащадків!

Члени партії «Зелена планета» на чолі з її лідером Сергієм Орєховим є безпосередніми ініціаторами створення і учасниками Всеукраїнської консультативної ради екологічних проблем, що об’єднує сьогодні авторитетних людей України: вчених, науковців, відомих громадських діячів, письменників, журналістів, представників еліти країни.

«Зелена планета» закликає до співпраці усіх, кому не байдуже майбутнє України і світу в цілому, всіх, хто хоче жити на родючій землі, під мирним небом, хто прагне дихати чистим повітрям, пити прозору воду, споживати якісні продукти.

Членам партії відомі екологічні проблеми кожного з куточків країни. Політична сила, збагачуючись однодумцями, іде на вирішення гострих та серйозних проблем навколишнього середовища кожного регіону, як на вирішення власних, особистих.

Так, «Зелену планету» турбує екологічна ситуація, яка склалася в самісінькому серці держави, у великому культурному, історичному та

торговельно-промисловому іі центрі, в Києві. У столиці та Київській області екологічна ситуація в області визначається як напружена.

Адже, тут має місце: забруднення повітря викидами автотранспорту, негативні зміни в складі атмосферного повітря, шумове забруднення, викиди хімічних та токсичних речовин, проблема відходів, нераціональне, хижацьке використання природних ресурсів. Крім того, незадовільний стан водопровідно-каналізаційних мереж, існування несанкціонованих сміттєзвалищ, незадовільний стан полігонів по захороненню побутових відходів, відсутність на багатьох об`єктах зливової каналізації, систем повторного використання води та пилогазоочисного устаткування – це лише неповний перелік проблем, які обумовлюють непросту екологічну ситуацію.

Могутнім постачальником шкідливих викидів у області є хімічна промисловість, яка розвивається в столиці досить швидко. У складі шкідливих надходжень в атмосфері знаходяться такі забруднювачі повітря: сірковуглець, сірководень, сірчистий газ, фтор, хлор, фтористі сполуки, оксиди азоту.

Сільські ландшафти і приміські території Київської області зазнають активного впливу шосейних доріг і залізниць, аеродромів та річкових портів. А надмірне розорювання, особливо схилів, призвело до порушення екологічно збалансованого співвідношення площ ріллі, луків, лісів та водойм, що негативно позначилося на стійкості ландшафтів, загострило процеси водної ерозії.

На території Києва та Київської області немає жодного водостоку або водойми, які б відповідали вимогам фонового стану, чи характеризувалися як "чисті води". Найбільшими споживачами води залишаються промисловість, а саме, енергетика, сільське господарство та житлово-комунальне господарство. А артерія України, славетна ріка Дніпро, саме на території Київської області потерпає від найбільшої забрудненості, зокрема, від хижацької недбалої діяльності людини.

Зростаюче шумове забруднення великого міста також спричиняє чимало неприємностей городянам, негативно відбивається на їхньому здоров'ї та психічному стані. З розвитком усіх видів транспорту, інтенсивного будівництва

збільшуються шумові навантаження на людину, зумовлюючи її роздратування, психічну неврівноваженість, безсоння і як наслідок ? серцево-судинні та психічні захворювання.

Київ ? місто новобудов та інтенсивної реконструкції житлового фонду. Недотримання комплексного підходу, зокрема, екологічного, до освоєння тієї чи іншої території, що забудовується, часто призводить до перетворення житлових мікрорайонів у будівельні майданчики. При цьому знищуються дерева, зазнає шкоди рослинний покрив, відбувається інтенсивне забруднення середовища пилом і викидними газами будівельної техніки.

Для Київської області залишається актуальною проблема радіоактивного забруднення, на ній лежить відбиток Чорнобильської катастрофи. Вона порушила господарську діяльність багатьох підприємств, завдала шкоди сільськогосподарському виробництву і лісовому господарству. На жаль, сьогодні спостерігаються тенденції до погіршення загального стану здоров'я дітей. За час після аварії загальна захворюваність дітей зросла втричі, за останні п'ять років приріст становить 36%.

Це далеко не всі проблеми області, але не варто тільки говорити про них і констатувати факт вандалізму по відношенню до навколишнього середовища. Важливіше - зупинити все це, сприяти зміні ситуації на краще. Партія «Зелена планета» вбачає шляхи вирішення екологічних проблем Київської області у:

* введенні у дію системи контролю за викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря;

* запобіганні забруднення промисловими та каналізаційними стоками річок області;

* вирішенні проблеми підтоплення районів житлової забудови;

* збільшенні рівня забезпечення киян та мешканців області зеленими насадженнями;

* ефективній переробці сміття шляхом будівництва сміттєсортувальних комплексів;

* облаштуванні та реконструкції транспортних розв'язок, оптимізації руху громадського транспорту, оновленні автопарку із залученням новітніх технологій фільтрації ;

* жорсткому контролі за якістю пального, його відповідності державним стандартам;

* поступовій заміні автотранспортного палива нафтового походження екологічно чистим природним газом, передусім в системі комунального транспорту;

* забороні будь-якого будівництва на землях водного фонду;

* відновленні та популяризації екологічного руху.

Лідер партії «Зелена планета» Сергій Орєхов підкреслює: «Впевнений - вихід із складної екологічної ситуації, що склалася в Київській області, є. Ще не пізно поліпшити стан речей і зберегти природне багатство для наших дітей і майбутніх поколінь. Для цього у нас є розроблені професіоналами плани і ми робимо конкретні дії по втіленню всього запланованого у реальному житті. Шановні виборці, саме за вашої підтримки Української партії «Зелена планета» вдасться внести позитивні корективи і зміни на краще екологічного стану всієї країни. Переконаний, разом ми зможемо подолати всі труднощі і спільно побудуємо прогресивну, сильну та багату державу!».

  Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button