УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Натуральний освіжувач повітря – хлорофітум

Міський житель щодня вдихає в легені отруйні сполуки фенолу, чадного газу, діоксиду азоту, хлористого водню разом з вуличним повітрям. Екологи стверджують, що через вихлопних газів температура повітря в середньому за добу в місті збільшується на 2-3 градуси, а вміст кисню знижується на 33,2%. У несприятливих умовах людина змушена захищати свій будинок від шкідливого впливу техногенного середовища і вирішувати життєві питання своїми силами. Як знизити шкідливий вплив міського середовища. У старих будинках система вентиляції залишає бажати кращого і всі вуличні домішки, сажа, кіптява і гази потрапляють в наші квартиру. Тому варто перевірити герметичність вікон, закрити щілини. Додатково встановити фільтри та зволожувачі повітря, екологічні іонізатори.

 

Провітрювати приміщення, особливо якщо квартира знаходиться в центрі міста, краще пізно ввечері або рано вранці, коли концентрація шкідливих речовин на вулиці мінімальна. І, нарешті, потрібно придбати натуральний освіжувач повітря - хлорофітум. Це ще одна рослина в списку екологічних очисників, про які говорилося раніше в статті Квіти - джерело екології в будинку. Поряд з іншими декоративними квітами африканське рослина хлорофітум не виділяється особливою красою, але є потужним очищувачем повітря від формальдегіду, чадного газу і азотистих сполук, також має бактерицидну дію - природний захист від застуди та грипу. Натуральний освіжувач повітря вельми невибагливий, цвіте дрібними білими квіточками на довгих квітконосах. Поселити його краще в спальній зоні і на кухні, де завжди концентрується більше шкідливих домішок. Однак і у вітальні йому можна знайти місце. При створенні екологічного інтер'єру хлорофітум добре виглядає в композиції з благородними кольорами - гладіолусами, драценою і фікусами. Якщо ви помітили, що хлорофітум почав жовтіти і сохнути, то виною всьому може виявитися відкрита кватирка в зимовий період. Він категорично не переносить холоду, так як на його батьківщині не існує мінусової температури. У зимовий період краще прибрати рослина з підвіконь. Чим більше у вашій оранжереї буде хлорофітума, тим свіже і чистіше стане повітря в житловому просторі. Щоб рослина краще росло й розвивалося, слід не забувати про полив, підживлення і омивання листя під душем один раз на місяць. Також краще місце для хлорофітума - кашпо, підвішене поруч з вікном, він добре переносить і тінь і сонце.

 Oliver Bjorkstrand Jersey
AddThis Social Bookmark Button