УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Участь у розширеному засіданні медичної ради

Розвинуті країни акцентують увагу на тому, що успіхи досягаються не лише за рахунок темпів економічного росту, а й за рахунок підвищення якості життя та здоров’я населення. Сучасна українська медицина прагне повністю забезпечити населення високоякісним обслуговуванням, гарантувати солідарний принцип фінансування та рівний доступ до медичної допомоги.

У системі медичних центрів імені Святителя Луки функціонування закладів охорони здоров'я здійснюється з урахуванням потреб населення, необхідності створення умов для забезпечення належної якості такого обслуговування, його своєчасності та доступності для громадян, ефективного використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Саме такий інноваційний та принциповий підхід підтримує Всеукраїнська громадська організація «Рада з екологічної безпеки».

 

29 серпня відбулося розширене засідання медичної ради, з нагоди святкування 5 років системи медичних центрів імені Святителя Луки, на тему: «Роль та вплив профілактичних медичних оглядів на населення України», у якому взяли участь представники та почесні члени президії ГО «Рада з екологічної безпеки» - Порошенко Олексій Іванович, Герой України, який має безліч нагород, серед яких шість державних від 4 Президентів України та Каденюк Леонід Костянтинович – Герой України, перший космонавта незалежної України.

Усіх присутніх від імені Голови Громадської організації «Рада з екологічної безпеки» Орєхова Сергія Миколайовича привітав Цибух Валерій Іванович – заступник лідера партії «Зелена планета». «Сьогодні у нашій молодій державі відбувається утвердження демократії, становлення громадянського суспільства, відкриваються перспективи виняткових темпів розвитку всіх сфер життя. Спільним об’єднанням всього народу народжуються зразки високої духовності і моральності, що захоплюють

сучасників у всьому світі. За такого піднесення, особливої ваги набуває свідоме, самовіддане служіння рідній Батьківщині кожного громадянина. Зокрема, у медичній сфері, від якої залежить здоров’я та життя мільйонів українців», - йшлося у зверненні Сергія Миколайовича. Після чого Валерій Іванович вручив незвичайний подарунок – картину із зображенням прапору України намальовану під водою. «Ми завжди наголошуємо на тому, що чистим повинно бути не лише навколишнє середовище. Чистою має бути людина і не тільки у своїх думках. Адже ставленням до свого здоров’я, ми подаємо приклад підростаючому поколінню і спрямовуємо їх у єдино вірному курсі – здоров’я це те, що можливо придбати, здоров’я це те, що необхідно цінувати змалечку», - підкреслює Валерій Цибух.

Під час засідання було обговорено такі важливі питання:

* «Профілактичні медичні огляди в стоматології. Порядок відкриття стоматологічних кабінетів в системи медичних центрів Святителя Луки»;

* «Основні напрями роботи профілактичних медичних оглядів працюючого населення»;

* «Проблеми захворювання щитовидної залози. Та порядок організації кабінетів забору пункції щитовидної залози».

Засновниця та директор системи медичних центрів імені Святителя Луки Собкова Тетяна Яківна наголосила на тому, що за 5 років у системі організовано масштабний проект всеукраїнського рівня зі створення приватних медичних закладів, які можуть надавати висококваліфіковану медичну допомогу усім верствам населення України. Лише за минулий рік було надано кваліфікованих медичних оглядів більше 100 тисячам громадянам України.

Після засідання відбулося урочисте нагородження працівників системи медичних центрів імені Святителя Луки медичним обладнанням, подяками. Найпочеснішим гостям було уклінно вручено святковий коровай.

Герой України Каденюк Леонід Костянтинович та віце-президент «Міжнародної ліги захисту людської гідності та безпеки» Бутенко Анатолій Іванович нагородили Собкову Тетяну Яківну нагрудним знаком та грамотою «Міжнародної ліги захисту людської гідності та безпеки». «Медицина завжди повинна тримати руку на пульсі життя та оперативно реагувати на виклики сьогодення»,- зазначив Анатолій Бутенко. «Головна складова життя кожної людини – це здоров’я. Тож давайте не потім гасити полум’я, коли вже приходить край, а вчасно попереджати хвороби та проводити профілактичні дії задля запобігання їх виникнення», - говорить перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.

Верховний отаман України та діаспори, Гетьман МГО «Козацтво Запорозьке», маршал козацтва, член громадської організації «Рада з екологічної безпеки» Сагайдак Дмитро Іванович вручив Орден «Гетьмана Байди Вишневецького» ІІ ступеня Герою України Порошенку Олексію Івановичу та нагороду - золоту медаль «Берегиня козацького роду» - Собковій Тетяні Яківні.

У зверненні Орєхова Сергія Миколайовича наголошується на тому, що місія медиків важка і благородна. Вона вимагає повної віддачі сил, високого професіоналізму та постійної ініціативи. Що саме турботою, добротою, чуйністю медичні працівники вселяють у людей віру, надію, впевненість, а сумлінна праця загартовує витримку і, найголовніше - дарує людям радість життя.

 Yogi Berra Jersey
AddThis Social Bookmark Button