УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Нині людство завдає природі шкоди більше, ніж будь-коли в історії — звіт ООН

Нині населення планети Земля створює більше проблем для природи, ніж будь-коли раніше в історії людства. Згідно з доповіддю ООН, яку представили у Парижі представники ООН та науковці, діяльність людини сьогодні призвела до того, що понад 1 мільйон видів рослин і тварин перебувають під загрозою вимирання. В ООН попереджають, що нині понад один із 8 мільйонів видів тварин і рослин можуть зникнути у найближче десятиліття.
В організації прийшли до такого висновку, проаналізувавши зміни в природі за останні 15 років. Серйозні проблеми стосуються як видів, що мешкають на суші, так і видів, що живуть в океанах, морях і річках.

 

«Більш ніж півмільйона видів на суші не мають місця для існування, необхідного для їх виживання протягом тривалого періоду часу», — попередили дослідники.
Вчені попереджають, що зменшення чисельності видів може відбутись у найближчі 10 років, якщо їх середовище проживання не буде відновлено.
«Людство мимоволі намагається задушити живу планету і власне майбутнє», — заявив біолог Університету Джорджа Мейсона, Томас Лавджой, якого називають «хрещеним батьком біорізноманіття» за його дослідження. При цьому він не брав участі у підготовці звіту.
Вчені з охорони природи представили доповідь, обсяг якої перевищує 1000 сторінок. Міжурядова науково-політична платформа з біорізноманіття та екосистемних послуг включала понад 450 дослідників, які використовували 15 тисяч наукових і урядових доповідей. Резюме доповіді повинно бути схвалено представниками всіх 109 країн-учасниць ООН.

AddThis Social Bookmark Button