УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Україна готується до повноправного членства в НАТО та ЄС

Для подальшого просування на шляху до європейської та євроатлантичної спільноти в рамках програми «Партнерство заради миру» 26.06.2021 року у смт. Ясіня Закарпатської області урочисто був відкритий захід «Союзницька міць. Карпати кличуть та об'єднують».

В цьому заході прийняли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, військовослужбовці з Канади, представники МО України на чолі з Родченко Л.М., представники МГО «Рада з екологічної безпеки», ветерани АТО та ООС та місцева громадськість.
Під час відкриття заходу учасники та гості були приємно вражені тим, з якою українською щирістю їх вітав Голова Ясінської селищної ради Делятинчук А.І. та місцеві мешканці. Особливе вразив всіх виступ місцевого дитячого творчого колективу під керівництвом Галини Жураківської, який в яскравих етнічних костюмах талановито виконував запальні народні пісні та танці.
 
 
 
 
AddThis Social Bookmark Button