УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Щиро вітаємо з днем народження - ФЕСЕНКО ЛЕОНІДА ІВАНОВИЧА!

Щиро вітаємо з дної Ради МГО «Рада з екологічної безпеки», Народного депутата 5-го та 6-го скликаннь, Голову Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ (2010-2012 рр), суддю Верховного Суду України, члена Комітету з питань правосуддя - ФЕСЕНКО ЛЕОНІДА ІВАНОВИЧА!

Шановний Леоніде Івановичу!
Прийміть наші щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого дня народження!


Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, якими можна і навіть потрібно пишатись!
У різні часи на різних посадах Ви неодноразово доводили свій професіоналізм та відданість своїй справі. Ви завжди були і залишаєтесь патріотом України, який своїми ділами та активною участю у житті країни постійно доводить це. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника.
Бажаємо Вам щастя, натхнення та нездоланної життєвої енергії!
Нехай кожен новий день буде щедрим на нові досягнення та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події і благодатні справи.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щедрої долі, процвітання, щастя у житті! Хай обминають негаразди та непорозуміння, доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю! Нехай Господь подарує Вам впевненість у власних силах, невичерпну віру і наснагу.
Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю, розумінням та турботою, підтримують вірні друзі, а колеги та однодумці – повагою.
Миру, злагоди, любові та достатку Вам і Вашій родині!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

AddThis Social Bookmark Button