УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Cердечно вітаємо Гайдамаку Анатолія Васильовича - з Днем народження!

Сьогодні ми сердечно вітаємо поважну людину, члена Погоджувальної Ради МГО «Рада з екологічної безпеки», Народного художника України, лауреата Державної премії ім. Шевченка, Заслуженого діяча мистецтв України, Головного художника Меморіального комплексу «Музей Великої Вітчизняної війни», Члена-кореспондента Національної академії мистецтв України, Національної спілки художників України – Гайдамаку Анатолія Васильовича - з Днем народження!

 

Шановний Анатолію Васильовичу!


Нехай кожен Ваш новий день буде щедрим на досягнення та перемоги, багатим на радісні звістки, на приємні події і благодатні справи.
Зичимо Вам міцного здоров’я, достатку й оптимізму, родинного тепла та затишку, натхнення й невтомності, здійснення всіх мрій і сподівань. Нехай Ваші найкращі якості – мудрість і виваженість, людяність і порядність, цілеспрямованість, відданість справі, високий професіоналізм – стануть запорукою успіху та нових досягнень.
Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!
Нехай Господь дарує Вам впевненість у власних силах, невичерпну енергію, віру та наснагу.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і прекрасного настрою.
Миру, злагоди, любові і достатку Вам та Вашій родині!
Зі святом!

AddThis Social Bookmark Button