УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

22 грудня своє професійне свято відзначають українські дипломати

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом - Днем Дипломатичної служби України!

Вітаю дипломатів, що працюють в Україні і за кордоном, з особливою вдячністю і шаною звертаюся до ветеранів дипломатичної служби!

Зовнішньополітична служба України має давні традиції, засновані, перш за все, на дипломатичному досвіді Київської Русі, яка підтримувала активні відносини з Візантією, Святим Престолом, Німецькою імперією, Польщею, Угорщиною, Францією, скандинавськими державами.

 

За роки незалежності нашої держави представники України неодноразово очолювали і обиралися керівниками багатьох авторитетних міжнародних структур, насамперед органів Організації Об’єднаних Націй. Україна має посольства у 85 країнах світу (не включаючи посольства за сумісництвом). 

Вирішуючи надскладні політичні питання, ви завжди пам’ятаєте, що основоположним завданням є захист українських громадян за кордоном. Кожен з них має бути впевненим, що в разі потреби на допомогу йому прийдуть українські дипломати. Україна завжди була багатою на людей, чиїми натхненням, мудрістю та виваженістю рішень будується підґрунтя для її подальшого розвитку та процвітання.

Тож, у цей святковий для вас день разом із традиційними побажаннями здоров’я, щастя, достатку та родинних гараздів бажаю вам ще довгі роки мати добру наснагу черпати сили в служінні України.

Нехай сповнене буде ваше життя благодатним натхненням та новими звершеннями на благо нашої держави та майбутнього.

Щиро дякую усім вам за самовіддану роботу, зичу міцного здоров’я й особистого щастя, бажаю наснаги й нових вагомих здобутків на службі Україні!

Зі святом!

AddThis Social Bookmark Button