УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції міжнародних відносин».

17-18.12.2020 р. в режимі ZOOM відбулася всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тенденції міжнародних відносин" організована керівництвом НПУ імені М. П. Драгоманова за широкого сприяння МГО «Рада з екологічної безпеки», Української асоціації зовнішньої політики, Української Ради Миру. Унікальність конференції полягає в тому, що окрім широкого географічного охоплення потужним було представництво дипломатів, науковців, викладачів і студентів.

 

З привітальним словом до учасників звернулися: від імені ректора НПУ імені М. П. Драгоманова, керівник відділу міжнародних проектів, професор Хоменко Григорій Дмитрович та від імені Голови Ради Цибух Валерій Іванович, Надзвичайний і Повноважний Посол України, заступник голови МГО «Рада з екологічної безпеки», професор кафедри міжнародних та регіональних студій Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова; Хандогій Володимир Дмитрович, Президент Української асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний і Повноважний посол України; Новохацький Володимир Дмитрович, Заступник Голови – директор Громадської організації «Українська Рада Миру».

На пленарному засіданні з доповідями виступили відомі дипломати та Уповноважені Посли України: Володимир Хандогій, Роман Безсмертний, Іван Довганич, Володимир Євтух, Борис Захарчук, Дмитро Ткач та інші громадські і політичні діячи. Спікери окреслили низку актуальних проблем політичного, освітнього, наукового, культурного, військового, економічного, екологічного, туристичного напрямку сучасних міжнародних відносин, причини їх виникнення та можливі шляхи вирішення. Всі окремі теми стали частинками, що склалися у цілісний пазл.

AddThis Social Bookmark Button