УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Із професійним святом вітаємо Високомобільні десантні війська України! З Днем десантника!

"Крилата піхота" вписала багато яскравих сторінок до літопису Збройних Сил нашої країни. За останній, найважчий для нашої держави час своїм героїзмом, самопожертвою і бойовою майстерністю ще раз довели, що недаремно вважаються елітою Збройних сил Вітчизни. На вашу мужність, силу, незламний характер покладається нині вся наша країна.

 

 

День десантника - це свято справжніх чоловіків, які ніколи не кидають слів на вітер та своїми вчинками доводять, що вони - найкращі з кращих, покликаних захищати наші рубежі.

Як писав наш великий класик Іван Котляревський: "Любов к Отчизні де героїть, там сила вража не устоїть"! Віримо, ви повернетесь до своїх рідних уславленими переможцями.

Бажаємо жити щасливо без зневіри, завжди мати свій надійний тил у вигляді рідних і близьких. Тому прийміть сьогодні наші щирі вітання! Любові, щастя і мирного життя вам, дорогі чоловіки! А військові дії нехай будуть тільки під час навчань!

Слава Україні! Слава українським воїнам-десантникам! Героям - слава!"

AddThis Social Bookmark Button