УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Від щирого серця вітаємо з днем народження Корнієнко Михайла Васильовича!

Шановний Михайле Васильовичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Хай Вас підтримують, надихають та розуміють рідні люди, обминають негаразди та непорозуміння.

  

 Ваше життя – це яскравий приклад чесного та сумлінного служіння Батьківщині, високої відповідальності за справу, енергійності та наполегливості. Освіченість, компетентність і величезна працездатність є складовими Вашого успіху та авторитету. Мудрість, доброту, справедливість та щирість Вашої душі знає кожен, хто хоч раз мав нагоду разом працювати чи спілкуватися.

Бажаємо, щоб накопичений Вами життєвий досвід і мудрість допомагали досягати нових висот, а нові ідеї та починання приносили радість і задоволення.

Бажаємо бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і завжди прекрасного настрою.

Многая і благая літа!

З величезною шаною та повагою,

Голова ГО «Рада з екологічної безпеки» Сергій Орєхов

AddThis Social Bookmark Button