УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Обміління Дніпра: у "Київводоканалі" заявили про погіршення якості води

Перед мостом Патона в Києві вже з'явилися острова. Якість води в Дніпрі погіршується, що негативно впливає на якість води, що надходить на очищення перед подачею споживачам. Про це заявив голова правління-гендиректор «Київводоканалу» Дмитро Новицький. «Кожен рік середньодобова температура підвищується, а середньорічна кількість опадів зменшується. Дніпро міліє. Перед мостом Патона вже з'явилися острова. Наші колеги з Асоціації рибалок стверджують, що в середньокиївській частини та Київській акваторії Дніпра вже 56 мілин, які скоро стануть островами і буде величезна проблема.

 

У найближчі 10 років обміління може досягти значних показників – це створює проблему водоканалам, оскільки внаслідок цього ще й погіршується початкова якість води для очисних споруд», – сказав Новицький. Він підкреслив, що це являє технічну проблему для водоканалу: «Наша технологія, яка передбачала певну якість води на виході, не передбачала таких змін. Потрібна модернізація». За його словами, негативний вплив на процеси в Дніпрі також мало будівництво гідроелектростанцій.

AddThis Social Bookmark Button