УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Вітаємо медичних працівників з професійним святом!

Шановні медичні працівники — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

 

 

 

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь, бо саме ви є елітою нашої держави!
Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.
Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.
Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя! Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.
Нехай здоров’я буде вічним, а решту – наживем!

Зі святом!

AddThis Social Bookmark Button