УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

15 березня щорічно відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня щорічно відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів, датою для святкування цього дня була обрана річниця з дня історичного виступу американського президента Джона Кеннеді 1961 року, в якому він назвав чотири основних права:


- право на інформацію;
- право на безпеку;
- право на вибір;
- право бути почутим.
Згодом цей список був розширений, і до нього увійшли:
- право на задоволення базових потреб;
- право на компенсацію;
- право на споживчу освіту;
- право на здорове довкілля.
В Україні захист прав споживачів забезпечується державою згідно статті 42 Конституції України та Законом «Про захист прав споживачів», які в угоду своїм особистим бізнес-інтересам почав руйнувати Петро Порошенко ще прибуваючи на посаді Міністра економіки в Уряді М. Азарова, та продовжував це робити будучі Президентом України.
Завдяки діям Порошенка була розвалена одна з найпотужніших структур по контролю за якістю товарів та послуг на пострадянському просторі. Пом’якшення відповідальності за неякісну продукцію (навіть дитячого харчування), заборона ефективних перевірок підприємств(необхідність повідомити підприємство про перевірку за 10 днів до першого дня перевірки), скасування книги скарг та пропозицій, яка була останньою ланкою зв’язку між споживачем та державою. Все це дало можливість олігархам та недобропорядним виробникам забруднити виробничими відходами землю і повітря, замінити у виробах харчування: молоко - пальмовою олією, м'ясо – соєю, натуральні інгредієнти – хімічними домішками. І все заради наживи та надприбутків.
ГО «Рада з екологічної безпеки» вважає, що новий склад Кабінету Міністрів зможе реанімувати службу по правам захисту прав споживачів заради підвищення до європейських стандартів виробництво харчових продуктів і послуг та життя українців в цілому.
Вітаємо з професійним святом усіх працівників цієї галузі, які виконували та виконують свої обов’язки з захисту якості життя громадян України!

AddThis Social Bookmark Button