УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Проект «Озеленення України» та підписання Меморандуму про співпрацю

11 березня 2020 року у місті Ужгород МГО «Рада з екологічної безпеки» підписала Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між організаторами проекту «Озеленення України» та Закарпатською ОДА, Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Ужгородською міською радою, Мукачівською міською радою, Оноківською сільською радою, ТОВ «АВЕ Ужгород», «Ротарі Клуб Ужгород», ГО «Зелений Варош», ГО «Мегасоціум». МГО «Рада з екологічної безпеки» представляв Секретар Ради - Рябий Едуард Геннадійович та член МГО «Рада з екологічної безпеки», Голова Закарпатською обласної партійної організації Українська партія «Зелена планета» - Ярина Євген Віталійович.

 

Проект «Озеленення України» спрямований на підвищення обізнаності про екологічну ситуацію в Україні, збереження екосистеми, екозберігаючі цінності.
Близько 100 освітніх закладів та понад 10 тисяч волонтерів вже приєдналися до проекту "Озеленення України", в рамках якого в Україні 21 березня 2020 року буде висаджено мільйон дерев.
За допомогою цього флешмобу організатори акції хочуть не просто привернути увагу до проблеми вирубки лісів, а й показати, що завжди є альтернатива знищенню, і кожному під силу реалізувати цю альтернативу.
"Ми створимо колективну історію успіху, і вона дозволить сформувати у світі образ України як успішної та сильної країни» - заявляють організатори заходу.
Планується, що в один день, 21 березня, по всій країні буде висаджено від мільйона дерев. Восени, за ініціативою України, проект перейде на глобальний рівень, і в один день у кожній зі 100 країн у світі буде висаджено щонайменше від одного мільйона дерев.
Долучайтеся!

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button