УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Форум Єдності - відкритий діалог між суспільством та владою на тему миру в Україні

30 жовтня у Маріуполі відбувся “Форум єдності”, що зібрав представників влади та громадськості, які обговорювали способи досягнення миру в країні та шляхи повернення територій Донбасу та Криму, їх реінтеграцію! Участь у форумі також взяв керивнік Секретаріату ГО “Рада з екологічної безпеки” - Едуард Рябий.

Форум офіційно відкрив Президент України - Володимир Зеленський, який окреслив три основні етапи по досягненню миру на Донбасі та в Україні! В своїй промові Президент наголосив, що перший етап - це завершення гарячої стадії конфлікту і припинення вогню. Другий - примирення людей. Третій - реінтеграція!

 

Під час Форуму Єдності спікерами виступили - міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністр освіти і науки Ганна Новосад, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, режисер Олег Сенцов, Сергій Сивохо - радник секретаря РНБО по реінтеграції та відновленню Донбасу, Матильда Богнер - Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.
Серед проблем та питань, які піднімали на Форумі були - проблеми інфраструктури, освіти, об'єднання громадян, питання компенсації! Також на Форумі обговорювали модель перехідного правосуддя та звісно екологічну ситуацію, яка складається на непідконтрольних територіях!

 

 

 

 

 

 

Зокрема, з останнім питанням, що стосується екології, та з пропозицією виступив представник “Ради з екологічної безпеки” - Едуард Рябий, який звернувся до Голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні - Матильди Богнер. У своєму зверненні Едуард Рябий закликав місію ООН звернути увагу на критичну екологічну ситуацію на Донбасі через техногенно-небезпечні підприємства! У відповідь Матильда Богнер наголосила, що місія ООН робитиме все можливе, щоб тримати ситуацію під контролем.
Форум Єдності - це фактично перший захід, який об'єднав громадських діячів, представників влади та журналістів задля вирішення та обговорення проблемних питань по Донбасу та Криму в різних аспектах! ГО “Рада з екологічної безпеки” - продовжуватиме моніторити екологічну ситуацію на сході Україн! Адже будь-яку масштабну проблему подолати реально, якщо кожен робитиме свою справу!

 

     AddThis Social Bookmark Button