УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Зараз в суспільстві існує соціальна напруга повязана з питанням щодо зняття мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення тому, що українська земля це один з стратегічних активів України

Відповідно до частини першої статті 14 Конституції України земля проголошена основним національним багатством, яке перебуває під особливою охороною держави. Землі сільськогосподарського призначення – найбільш важлива і значна частина земель України. В Земельному кодексі України, а саме пунктами 14, 15 Розділу Х "Перехідні положення" встановлено заборону на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Зазначеними положеннями встановлено, що вказана заборона знімається з 1 січня 2020 року, але не раніше набрання чинності Законом України "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".

Часу залишилось обмаль. Тому зараз активізувалася олігархічна верхівка та її «риби-прилипали», які хочуть за безцінь скупити радючі українські землі, а деякі тільки легалізувати своє володіння землею, яку вкрали, завдячуючи незаконним схемам. А саме головне у цьому питанні - це зацікавленість діючої влади.
Олексій Мушак, який є Радником Премєр-міністра Гончарука і має двоюрідного брата Андрія Веревського - власника одного з найбільших агрохолдингів країни — «Кернел»( земельний банк компанії більш ніж 600 тис. га.).
Айворас Абромавичюс - Генеральний директор Державного концерну концерну«Укроборонпром». Дружина якого Катерина Рибаченко - Генеральний директор «Агро-Регіон»(в розпорядженні 35 тис.га земель) , а також представляє інтереси шведської інвестиційної компанії «EastCapital».
І такі державники будуть лобіювати інтереси у вирішенні земельного питання на користь українського народу? Ні. Вони є зацікавленою стороною і тому агітують за продаж земель сільськогосподарського призначення.
А що робити громадянам, які не отримали свій земельний пай у кількості 2 га. землі? А скільки сотень гектарів землі отримані корпораціями за договорами оренди від громадян, які вже померли? Таких питань дуже багато.
Як пише «The Guardian», спеціальний доповідач ООН з питань надзвичайної бідності й прав людини Філіп Алстон у своєму звіті для Ради ООН стверджує що, наслідки глобального потепління дуже вірогідно підірвуть не лише основне право на життя, воду, їжу і житло для мільйонів людей, а й знищить демократію і верховенство закону.

Вивчив та проаналізував ситуацію, яка склалася
навколо питання щодо продажу земель сільськогосподарського призначення, фахівці ГО «Рада з екологічної безпеки» пропонують:
- провести аудит всієї землі сільськогосподарського призначення на підставі якого зробити звіт у якому зазначити – хто, на яких підставах володіє землею з зазначенням площі;
- зробити Єдиний державний банк земель України;
- тільки громадянин України має право отримати у довгострокове володіння на правах оренди, за умов цільового використання, землі сільськогосподарського призначення.

Ні Президент, ні Народні депутати, а український народ є єдиним господарем на своїй Богом даної землі і зробити розпродаж нашої землі купкі олігархів-латифундистів ми не дамо.


Слава Україні! Героям слава!

AddThis Social Bookmark Button