УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Кабмін анонсував новий податок проти забруднювачів довкілля

Кабмін України планує запропонувати новий акцизний податок для виробників тих товарів, у процесі виготовлення яких відбувається забруднення атмосфери чи води. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на пресслужбу Верховної Ради.

 

«Відповідне твердження є у програмі дій уряду, оприлюдненій парламентом. Відповідний податок сягатиме 1% від вартості товару. Це дасть змогу акумулювати 5–5,5 мільярда гривень, що будуть направлені на зменшення (компенсацію) вартості кредитних ресурсів, які надаватимуть державні та комерційні банки на енергоефективні заходи», — вважає Кабмін. Окрім того, буде створено універсальну одиницю виміру спожитої енергії. Уряд запровадить збільшення вуглецевого податку, який стосується обсягів викидів відповідного газу у повітря. Посадовці вважають, такі міри стануть стимулом для людей перейматися питаннями енергоощадливості та зменшувати викиди в атмосферу.

AddThis Social Bookmark Button