УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Кабінет міністрів на своєму засіданні 25 вересня звільнив керівників ряду відомств, серед яких перші особи Держслужби геології і надр та Держагентства лісових ресурсів

ГО «Рада з екологічної безпеки» неодноразово у своїх публікаціях, а саме ще у квітні цього року своїм листом зверталася до Голови Верховної Ради України, з ініціативою розгляду питання щодо негативних наслідків від непрофесійної діяльності державних структур, які відповідають за екологічну безпеку країни.

 

« На сьогоднішній день завдячуючи непрофесійній діяльності в галузі екологічної безпеки, яка здійснюється останнім часом Урядом та підпорядкованими йому Міністерством екології та природних ресурсів, Державною екологічною інспекцією, Державним агенством лісових ресурсів наша держава може стати територією з невідворотними екологічними проблемами. Неодноразові зловживання, які викривали співробітники Служби безпеки України, Нацполіції під процесуальним керівництвом Генпрокуратури, у вищезгаданих державних структурах, свідчать про халатну байдужість чиновників, які відповідають за політику держави у напрямку екологічної безпеки» - зазначено у листі до Голови ВРУ.
На той час влада реагувати на «такі дрібниці» не бажала, обмежуючись тільки листами- відписками і тому реакція дорівнювала «0».
«Ми підтримуємо рішення діючого Кабінету міністрів і в черговий раз пропонуємо, що зараз потрібно терміново призначити повний аудит діяльності цих державних структур для того, щоб зрозуміти всі наслідки «турботи про довкілля України» вже екс-чиновників. » - Голова ГО «Рада з екологічної безпеки» Орєхов С.М.

AddThis Social Bookmark Button