УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Екологічна ситуація в країні – надважливе питання, що озвучив Зеленський під час візиту Кривого Рогу

Президент України Володимир Зеленський дуже критично поставився до екологічної ситуації, яка складається в Кривому Розі за останні п’ять років. За словами Зеленського з 2014 по 2019 роки зафіксовано більше 25 тисяч мешканців регіону, які захворіли на онко. Все це є наслідком роботи великого підприємства «АрселорМітталКривийРіг» (колишній завод «Криворіжсталь»). 

За словами місцевих журналістів на територію підприємства не допускаються жодні перевірки з боку екологічних служб: ані громадські, ані державні. Жодні спеціалісти не можуть перевірити та зафіксувати порушення. У вирішенні проблеми забруднення, що є результатом роботи підприємства, жодним чином не сприяє Міністерство з екології та природних ресурсів, під керівництвом О. Семерака, який діє в інтересах олігархів. 
Під час візиту до Кривого Рогу, Володимир Зеленський звернувся спочатку до до керівництва «АМКР», в якому наполіг на тому, щоб онко-хворим людям виплатили матеріальну компенсацію для лікування в якості «вибачення». А також Президент України звернувся до голови міської ради і попросив виділити приміщення для Уряду, зокрема для працівників Міністерства екології на чолі з паном Семераком: «У меня вопрос к мэру: есть ли у вас какие-то свободные здания в Кривом Рогу для Министерства экологии? Найдете? Я тогда хочу обратиться к мэру, к своим коллегам: у нас пока нет правительства, я могу обратиться к господину премьер-министру Гройсману и могу предложить, если вы не против, мы найдем законодательное решение, чтобы на то время, пока мы не решим полностью экологические проблемы Кривого Рога и в целом региона, предложить Министерству экологии работать в Кривом Роге».
В свою чергу голова громадської організації «Рада з екологічної безпеки» Сергій Орєхов прокоментував ситуацію і наголосив на тому, що екологи-активісти ГО, які є кваліфікованими науковцями у сфері екології, протягом декількох років ведуть активну боротьбу із подібними правопорушниками, як «АМКР». Але ситуація не зміниться, поки Міністерство екології очолює некомпетентний спеціаліст, бездіяльність якого можна розцінювати, як злочинну протидію спрямовану на знищення країни, зазначає Сергій Орєхов. 
«10 січня 2019 року під час прес-конференції представники ГО «Рада з екологічної безпеки», а саме директор «Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Кривого Рогу Дніпропетровської області» Володимир Балакін зауважив про напад на еколога-журналіста Коваленко Віталія у Кривому Розі, який особисто у режимі відео-конференції розповів про його побиття, у зв’язку з розслідуванням щодо екологічної ситуації в регіоні. В.Коваленко під час спілкування у прямому ефірі впевнено назвав «замовника» свого побиття – народний депутат від БПП Костянтин Усов, який також причетний до вирубки парку у центрі міста.
Зважаючи на останні кроки Президента України, у напрямку вирішення проблем в екологічній безпеці, ми вважаємо, що наші пропозиції, включаючи захист лісових ресурсів (Указ Президента України №511/2019 від 09.07.2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів») були почутими! Наша громадська організація в повному складі підтримує і надалі буде підтримувати Володимира Зеленського за його державницькі кроки, спрямовані на розвиток рідної країни.» - наголосив голова ГО «Рада з екологічної безпеки» С. Орєхов.

Відео пресс-конференціі ГО "Рада з екологічної безпеки" в УНІАН:https://youtu.be/SXkfvkbSamo
Візит президента: https://youtu.be/jZhp-jREoAs
https://www.facebook.com/0564.ua/videos/436864010501632/

AddThis Social Bookmark Button