УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Модна тенденція йти на вибори приписуючи себе до «нових облич»

Так і діючий міністр екології Остап Семерак зареєструвався кандидатом у народні депутати Верховної Ради як самовисуванець в124 виборчому окрузі. Звісно це буде «нове обличчя» у Верховній Раді, якщо набере більшість голосів серед виборців, але серед українського політикуму це вже не «нове обличчя». У Політичій біографії фігурує і Комуністична партія України, і БЮТ, і Народний фронт.

 


Цей державний діяч асоціюється у народу України з знищенням пралісів, нелегальної видачи ліцензій олігархам на видобування природних копалень та багато іших «патріотичних» дій.
Скількі необхідно мати цінізму та жадоби до влади, щоб і далі доводити країну до знебожіння і при цьому заховатися за депутатською недоторканністю.
Український народ все розуміє і незабаром прийде час коли оцінку діяльності таких як О.Семерак та за свої вчинки потрібно буде відповісти перед судом.

AddThis Social Bookmark Button