УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Меркель заявила про досягнення компромісу з питання змін клімату учасниками G20

Лідери держав і урядів країн Великої двадцятки на саміті в японській Осаці, попри розбіжності, змогли затвердити кінцеве комюніке та включити у нього питання про захист клімату. Як повідомляє Deutsche Welle, канцлерка ФРН Ангела Меркель заявила, що Дональд Трамп виступив проти питання про екологію, але у підсумку США погодилися з тим, що інші учасники підтвердять у комюніке свою прихильність захисту клімату і що документ буде прийнятий в форматі «19+1».

 

За словами Меркель, документ містить пасаж, аналогічний тому, що був ухвалений на попередній зустрічі G20 у Буенос-Айресі в 2018 році. Тоді всі країни, за винятком США, підкреслили, що зобов'язання в рамках Паризької угоди про захист клімату «незворотні». У документі було також зафіксовано, що США мають намір вийти з Паризької угоди, оскільки американський лідер Дональд Трамп вважає, що ця угода нібито утискає інтереси його країни на користь інтересів інших держав. 
Нагадаємо, на зустрічі «Великої двадцятки» (G20) учасники уклали першу міжнародну угоду зі скорочення пластикових відходів у світовому океані. В угоді сформульовані загальні для всіх правила з боротьби з пластиковим забрудненням та прописані конкретні необхідні заходи. Також у договорі передбачена підтримка інновацій в цій галузі та поліпшення наукових методів аналізу й спостереження. Виконання угоди країни здійснюватимуть на добровільних засадах. Раз на рік підписанти планують випускати звіт про досягнення у боротьбі з пластиковими відходами.

AddThis Social Bookmark Button