УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Голова КМДА Віталій Кличко як представник старої влади на словах «дуже занепокоєн», а своїми діями демонструє неповагу до мешканців м.Києва

В черговий екологічний скандал потрапив Кличко через роботу асфальтопереробного заводу КП «Автодорсервіс», який розташований серед спального району Оболонь. Звісно це підприємство будувалося ще у 1960–их роках, але завдяки сучасним забудовам, які хаотично зростають у місті, та екологічним вимогам є потреба перенесення цього шкідливого виробництва за межі міста.

Мер столиці звісно на засіданнях усіх рівнів підтримав цю ідею, але казати і робити для нього – це різні речі. Після того як восени це підприємство активісти з небайдужими депутатами міськради символічно опечатали, воно все одно працює. Зараз на територію заводу завозять для переробки асфальт з проспекта ім..Коморова.
Активісти ГО «Рада з екологічної безпеки» вже не неодноразово підіймали це питання і ми змусимо владу прислухатися до законних вимог українського народу.

AddThis Social Bookmark Button