УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Андрій Портнов проти п'ятого президента України

Колишній заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича, юрист Андрій Портнов зареєстрував у Державному бюро розслідувань вже декілько заяв про злочин проти п'ятого президента України Петра Порошенка. 

 

 

 

Юрист зараз працює над тим, щоб нічого не зупинило розслідування проти екс-президента Петра Порошенка, в тому числі Генеральний прокурор.
Портнов переконаний, що нова влада на чолі з новим генпрокурором повинні заново розслідувати такі справи, як розстріл на Майдані і загибель людей в одеському Будинку профспілкою 2 травня 2014року.
При цьому, додав юрист, в першу чергу зараз увагу потрібно приділити актуальним справам. таким як підозри розкрадань в оборонній сфері Порошенко і наближених до нього людей.
Громадьска організація «Рада з екологічної безпеки» повністю підтримує думку та позицію пана Портнова у цьому напрямку. Як що хтось, не залежно від свого статусу, порушує Закон – повинен нести не тільки політичну, а й кримінальну відповідальність. В свою чергу ми пропонуємо пану Портнову надати допомогу нашої команди високопрофесійних юристів за для прозорості його дій перед громадськістю та скорочення часу подачі клопотань доки «стара влада» не зробила «політичний договорняк» з «новою владою». 
На тлі сьогоднішніх подій наша команда вважає, що люстрацію повинні пройти всі категорії чиновників, включаючи суддів Конституційного суду.

AddThis Social Bookmark Button