УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Вітаю з днем захисту дітей!

Це свято вважається одним з найстаріших міжнародних свят. Уперше його відзначили в 1950 році. В Україні День захисту дітей святкується з 1998 року. Це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дбати про тих дітей, які позбавленні батьківського піклування.

Вітаю всіх фахівців дитячих сиротинців, які опікуються долями дітей, що залишилися сам на сам на початку свого життєвого шляху. 

 

Особливо хочеться привітати Черкашину Аллу Петрівну та Харцизький центр соціально-психологічної реабілітації дітей, який був заснований мною та якій і зараз працює на окупованій території у Донецкій області. Від щирого серця туди вкладалася моя душа та великі особисті матеріальні ресурси, щоб ці діти, які були позбавлені материнського тепла не відчували себе покинутими… Завдяки моїй наполегливій, щоденній праці по розвитку комфортних умов мешкання та здорового харчування, цей заклад займав друге місце по Україні і перше місце у Донбасі. 
І мені не потрібні ніяки нагороди, бо це – мій поклик души – дбати про майбутні покоління!

AddThis Social Bookmark Button