УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Три нові об'єкти поповнили природно-заповідний фонд Львівщини

На Львівщині природно-заповідний фонд поповнився трьома новими об'єктами місцевого значення. Це пам'ятки природи "Екопарк студентський" і "Парк Короля Данила", а також ботанічний заказник "Двірцівський".

 

 

"Завдяки багаторічній праці фахівців у сфері заповідної справи на території області функціонує 384 території та об’єкти природно-заповідного фонду, загальною площею 170,9 тис. га, що складає 7,8 % від території області. Тепер цей список поповнили ще 3 нових об’єкти", - зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник.
Відтак, на території Сокальського ДЛГП "Галсільліс" створено Ботанічний заказник місцевого значення "Двірцівський". Він забезпечить збереження та відтворення унікальних фітоценозів рідкісних та таких, що зникають, видів місцевої флори, підтримання біорізноманіття регіону, охорону поліських морено-зандрових і долинних ландшафтів лісових екосистем без вилучення земель у землекористувача. Заповідна територія є одним із ареалів поширення шафрана Гейфеля, який занесено до Червоної книги України.
Дендрологічний парк місцевого значення "Екопарк студентський" створено на території Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (без вилучення територій у землекористувача) з метою збереження і вивчення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання. На території, що відведена під дендрологічний парк місцевого значення "Екопарк студентський", зростає понад 75 видів флори, з них 18 видів дерев та кущів, унікальні трав’янисті рослини.
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва в центральній частині м. Судова Вишня – важливий садово-парковий об’єкт, який потребує збереження та відновлення. Об’єкт має історичне, композиційне та рекреаційне значення не лише для міста, але й для природно-заповідного фонду Львівщини.

AddThis Social Bookmark Button