УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Чиста Тиса - чисте Довкілля!

Під таким гаслом за ініціативою Голови обласної організації «Зелена планета» Євгена Ярини, пройшла районна акція по очистці русла річки Тиса в районі відпочинку Виноградівчан урочище «Виннички». 

 

 

 

Десятки целофанових мішків, на протязі 5 годин, сотні кілограм відповідного сміття та різного непотребу - було зібрано учасниками акції, а саме пластмасових, скляних пляшок, кульків та паперових відходів. Все це сміття осідає та забруднює відповідну територію після природних виливів річки Тиса. На жаль очистка берегів самої більшої та потужної гірської річки Тиса у Закарпатті лежить на голому ентузіазмі Громадськості краю - каже відомий підприємець та меценат, Голова партійного осередку краю Української партії «Зелена планета» - Євген Ярина. 
До прикладу: для очистки від сміття, кустарників, різних бур’янів річки Тиса сусідня Угорщина щорічно виділяє досить великі кошти, наша влада поки що не виділила ані копійки, таке враження що це нікому не потрібно. Хотілось би щоб люди перестали бути черствими до самої великої водної артерії краю річки Тиса, і в першу чергу не засмічували іі. Сподіваємося, що подібні акції пройдуть також в інших районах області, а не тільки там, де протікає річка Тиса, адже подібна картина практично так ж всюди на водних артеріях краю. - підвів підсумки акції Євген Ярина.

 

 

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button