УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

У Парижі перед Олімпіадою–2024 задля чистого повітря автобуси замінять на електробуси

Мерія Парижа збирається до літньої Олімпіади 2024 року замінити частину автобусного парку в місті екологічними моделями. До 2024 року замість 800 автобусів з'являться електробуси, а до 2025 року громадський транспорт Парижа повністю перейде на відновлювані джерела енергії (електрика і біопаливо).

 

 

За даними міжнародної дослідницької групи Transport & Environment, за рік життя в Парижі людина вдихає стільки ж диму, як від 183 сигарет. Тільки уявіть: зафіксовано, що з 2016 року якість повітря в Парижі кілька днів поспіль була гіршою, ніж в будь-якому іншому місті світу.
Нині один паризький автобусний маршрут повністю перейшов на електробуси, а також почалася реконструкція міста, щоб зробити центр зеленішим і зручним для пішоходів. Наприклад, в минулому році пройшла реконструкція площі Бастилії і набережної Сени.

AddThis Social Bookmark Button