УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

В Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася конференція присвячена святу «День працівників ракетно-космічної галузі України»

12 квітня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася конференція присвячена святу «День працівників ракетно-космічної галузі України», в якій ГО «Рада з екологічної безпеки» прийняла участь, як співорганізатор.

 

 

Складно уявити сучасне життя без відкриттів, які вчинили люди, які працюють у космічній галузі. Ми захоплюємося відважністю і сміливістю цих людей, розмірами й технічним оснащенням апаратів, які підкорюють космос. Завдання, які стоять перед працівниками ракетно-космічної галузі, повною мірою відповідають духу нового тисячоліття і потребам стратегічного розвитку України як сучасної високотехнологічної держави.

Незважаючи на постійне недофінансування та відсутність замовлень на свої послуги з боку держави, українські космічні підприємства все ще займають почесні позиції у світовій космонавтиці. У нашої країні все ще немає можливості незалежного виходу в космос тому сьогодні на орбіті нашої планети представлено всього два досить примітивних супутника від України, "обслуговуючих" суто освітні інтереси студентів столичного "КПІ". 
Першим і поки що єдиним космонавтом незалежної України є Леонід Каденюк, який пішов з життя 31 січня 2018 року. Україна зацікавлена в тому, щоб продовжити розпочаті більше 20 років тому назад експерименти Леоніда Каденюка в космосі у сфері космічної ботаніки та біології.
Це перспективний напрямок для всіх країн, які зацікавлені в тривалих космічних місіях. Тим більш, що останнім часом активно говорять про реалізацію польотів на Марс, Місяць, а це дуже тривалі перельоти де необхідно буде швидко вирощувати рослини для харчування космонавтів. Все це перспективний напрямок космічної ботаніки і тому його необхідно вивчати. 
Звісно на цьому урочистому заході не могло обійтись без нагород. Від ГО «Рада з екологічної безпеки» був нагороджений Матвєєв Анатолій Францевич відзнакою «Зірка космонавта Л.Каденюка» за вагомий внесок у розвиток космічної галузі України. 
Ми впевнені що завдяки таким людям, які є фанатами свого діла у гарному сенсі, космічна галузь у нашій країні буде піднята знов гідний рівень та займе вищі щаблі у світових рейтингах космічних держав.

AddThis Social Bookmark Button