УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Проект Закону України «Про водовідведення»: заява про наміри чи фундамент для досягне «доброго» екологічного, кількісного та хімічного стану (потенціалу) водних ресурсів України

Проблемні питання водовідведення в Україні озвучені й продовжуються озвучуватися у різних стратегіях, концепціях, програмах як на державному, так і на регіональному рівні.

 

 

 

 

Підписуючи ще у 2014 році Угоду про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони, наша держава брала на себе зобов’язання і щодо поліпшення водних ресурсів.
Для ілюстрації стану водовідведення в Україні використаємо дані Державної служби статистики України та Державного агентства водних ресурсів України у розрізі основних показників водовідведення, частку забруднених зворотних вод у скидах зворотних вод у поверхневі водні об’єкти, у т. ч. за регіонами та речовинами, які скидаються.

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» № 3, 2019

AddThis Social Bookmark Button