УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Сьогодні, 11 січня, всесвітній день «Дякую»

Це слово, яке зігріває краще за теплий одяг, слово - яке гріє душу.

Як часто ми говоримо ДЯКУЮ своїм рідним і близьким людям за те, що вони є в нашому житті?
Адже це так просто - вміти бути вдячним і дарувати тепло своєї душі !
Сьогодні я кажу велике ДЯКУЮ своїй родині! Моїм найдорожчим, улюбленим і відданим людям, які зі мною завжди, навіть у найважчі мої часи ... Дякую, коли ви поділяєте зі мною радість і смуток!

 


Дякую за все те, що ви для мене робите. Ви вчите мене бачити добро там, де його апріорі бути не може. Ви даруєте мені віру, коли я починаю в собі сумніватися, і підтримуєте, коли я найбільш цього потребую. Дякую, що ви витримуєте будь-які мої емоційні сплески, що намагаєтеся розсмішити, коли я сумую, і що мої діти ще вчать мене чомусь новому, тим самим відкриваючи нові грані цього унікального світу.
Дякую, що не здаєтеся і боретеся за мене, підкреслюючи мою значимість і унікальність. 
Я ДЯКУЮ своїм друзям, які завжди поруч і завжди готові мене підтримати та допомогти просто так, без вигоди і лукавства. Я нескінченно буду дякувати вам, мої друзі, за ваше людське розуміння і чисті правдиві слова. Дякую що були поряд завжди, на протязі довгих років, за гарний настрій, за доброту, що живе в кожному з вас.
Сьогодні я кажу ДЯКУЮ моїм колегам за наше багаторічне співробітництво! За ці роки у нас склалися міцні партнерські відносини, засновані на взаємному розумінні, довірі і повазі! Ми сподіваємося на їх подальше зміцнення і розвиток!
Сьогодні саме світле і ввічливе свято, яке покликане навчити нас не боятися і не соромитися дякувати оточуючим, світу і самим собі. Слова вдячності здатні покращити настрій, підвищити взаєморозуміння і зарядити позитивними емоціями. Слово "дякую", як вважають психологи, володіє магічними властивостями, воно може заспокоїти і зігріти своєю теплотою. 


Дякуємо Богові за кожну мить нашого життя!

Ваш Сергій Орєхов.

AddThis Social Bookmark Button