УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Гра в одні ворота…

ГО «Рада з екологічної безпеки» знов звертається к громадянам с проханням підтримати наші петиції на сайті Президента України, в яких ми підіймаємо питання безпеки активістів – екологів та створення Екологічної прокуратури. 

 

 

 

Ми звертаємо увагу на необхідність до ст.171 Кримінального Кодексу України додати категорію активістів – екологів, які на законних підставах займаються забеспеченням екологічної безпеки громадян, тим самим захистити їх від будь якого перешкоджання під час законної професійної діяльності.

Як ми вже раніш повідомляли 11 грудня 2018 року стався черговий жахливий випадок, коли на подвір’я приватного будинку активіста - еколога в місті Синельниково кинули гранату. На щастя, ніхто не постраждав. Від вибуху було пошкоджене майно активіста – припарковане у дворі авто та дах будинку. Колеги постраждалого впевнені – напад безпосередньо пов'язаний з громадською діяльністю еколога. За словами голови виконавчого органу "Екологічного патруля" Тетяни Лампіки, останнім часом вони разом боролися проти масової вирубки лісів. Під час рейдів активісти фіксували номери машин, лісорубів знімали на відео, а матеріали передавали до правоохоронних органів. Через це постійно отримували погрози. Останнє велике затримання "чорних" лісорубів відбулося на початку минулого тижня. Тож інцидент з гранатою активісти розцінюють як "вимогу припинити заважати чийомусь бізнесу".
На великий жаль це жахливий та далеко не поодинокий випадок! 
В Нацполіції Дніпропетровської області цей інцидент розслідують як хуліганство, але коли відбувається напад на журналістів, то на це і реагують зовсім інакше та обов’язково відповідно до законодавства вказують, що це були незаконні дії проти журналістів.
Але кожна розумна людина усвідомлює, що за таким якби то хуліганством стоїть чийсь незаконний бізнес, який наносить суттєву шкоду екології. І в той же час, як здавалося б, це не та новина, яку захотіли освітити для широкого загалу наші засоби масової інформації! 
ГО «Рада з екологічної безпеки» зверталась до шановних ЗМІ ( в тому числі «112 канал», «NEWSONE» та інших), щодо розповсюдження цієї інформації та залучення до підтримки вищезгаданих петицій більш широкого кола небайдужих, але на жаль будь якої реакції не було. Та в той же час, коли ЗМІ потрібна була допомога, вони цілодобово висвітлювали на своїх ресурсах прохання про допомогу у суспільства. Це ж гра в одні ворота панове журналісти!
Нікому не болить невідомий постраждалий активіст-еколог, коли на горизонті замайоріли передвиборні гонки та великі гроші! 
На жаль наші можновладці «думають» про екологію рідної держави лежачі на Мальдівах і тільки коли потрібно заволодіти увагою електорату.
Традиційно для перемоги на виборах в Україні кандидати обіцяють все: від підвищення зарплат і пенсій до боротьби з корупцією та зниження цін на що завгодно. Нова і не менш маніпулятивна технологія – вирішення екологічних проблем. Вона розрахована на промислові регіони. Особливо жителів Кривого Рогу, Маріуполя, Запоріжжя та інших забруднених міст. 
Коли ми говоримо про екологію - це про життя і здоров'я людини. До таких тем звичайні люди чутливі, бо це їх життя, життя їх дітей та майбутніх поколінь. Екологічна тематика, рішення якоїсь екологічної проблеми або подолання техногенної катастрофи, на жаль, для цинічних політиків, це дуже вдалий майданчик для маніпуляцій. Дуже хочеться спитати вас панове депутати: «Невже ви зовсім не плануєте в своїй країні залишатися?! Невже вас не турбує той жахливий стан навколишнього середовища, який ви сотворили лобіюючи тільки свої корисні інтереси?!» 
На останок хочеться сказати:

Любіть землю, панове! Вона не успадкована вами у ваших батьків, вона позичена вами у ваших дітей!

https://petition.president.gov.ua/petition/48989

https://petition.president.gov.ua/petition/48849…

AddThis Social Bookmark Button