УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Мисливці вимагають відставки Міністра екології

 «Мисливці це не браконьєри» - це гасло з якими мисливці вийшли під будівлю Окружного Адміністративного суду. Приводом для цього стало рішення Міністерства екології та природних ресурсів про внесення європейського лося до Червоної книги України.

 

 

Під час мирного зібрання мисливці були обурені непрофесійними діями та вимагали відставки профільного Міністра Семерака, а також звернули увагу на проблематику у сфері моніторингу у взаємовідносинах між державою і мисливськими та лісними господарствами.

Так Віктор Червоний – Віце- президент Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь наголосив на тому, що завдяки законослухняним мисливцям державний бюджет поповнюється на суму понад 400 мільйонів гривень, які йдуть на підтримку лісогосподарств та мисливських угідь держави. «Сьогодні держава не виділяє жодної копійки на мисливство, а галузь утримується виключно за рахунок мисливців, а це понад сім тисяч працівників єгерської служби.

Мисливці завжди турбуються про те, щоб зберегти тваринний світ. На сьогодні в нас приймаються закони, які не відповідають не моралі, не економічним показникам і не відображує дійсний стан речей. Тому звичайно ми б хотіли, щоб і суспільство зрозуміло, що мисливці не вороги природи. І не можна проводити паралель між мисливцями та браконьєрами, бо мисливець дійсно та людина, яка опікується тваринним світом, охороняє його, підкормлює його, щоб мати можливість зберегти всі види для своїх нащадків» - промовив Віктор Червоний. «На даний час держава не фінансує та не опікується збереженням поголів’я тварин у лісах та збільшенням популяції усіх видів тваринного світу.

В країні де існує корупційна складова, а саме знищується ліси, лісові господарства за ради їх банкрутства та придбання цих лісогосподарств за копійки. І все це завдяки непрофесійним діям діючого Міністра екології та природних ресурсів України Семерака» - підкреслив Сергій Орєхов.

AddThis Social Bookmark Button