УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Осіння небезпека пожеж!

 Фахівці Української партії «Зелена планета» звертаються до населення з проханням проявити повагу до навколишнього середовища та усвідомити яку загрозу можуть нести звичайні спалення пожухлої трави та листя. Традиція українського сільського господарства - восени, після збору врожаю, підпалювати залишки рослин, сухої трави або листя загрожує всій екосистемі.

 

 

Напевно, кожен ставав свідками того, як горять цілі поля, адже такі підпали часто помітні уздовж міжміських трас. Це - дуже небезпечне явище. Тварини, птахи і комахи гинуть у вогні або вмирають від нестачі їжі. Руйнується верхній шар ґрунту. Разом з димом у повітря потрапляють отруйні речовини - окису азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки.

Викиди в атмосферу парникових газів руйнують наш клімат. Крім того, вогонь може легко перекинутися на ліси або будинку людей, які живуть поруч. Хочемо зазначити, що підпалювати залишки рослин - шкідливо, неекологічно і нецивілізовано. Поважайте себе та нашу природу!

AddThis Social Bookmark Button