УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Перший Всеукраїнський екологічний форум «Екологічна безпека держави»

 27 вересня 2018 року МГО «Рада з екологічної безпеки» об’єднавши зусилля з ГО «Народні збори України – Віче» провела Перший Всеукраїнський екологічний форум «Екологічна безпека держави».

 

 

Зважаючи на те, що  питання національної  безпеки  в екологічній сфері сьогодні набули безпрецедентної гостроти, важливим напрямом роботи просвітленої громадськості є захист навколишнього середовища, боротьба з погіршенням екологічного стану i виникненням загроз життю та здоров’ю людей.

Ентузіасти, об’єднавши зусилля, прийняли колегіальне рішення провести це значуще для суспільства дійство.

У форумі прийняли участь такі організації, як: Громадська організація «Українська екологічна спілка»; Громадська організація «Асоціація українських правників»; Всеукраїнський суспільно-політичний журнал «Оксамит» Громадська організація «Еколого-медична академія «Наука, здоров’я, духовність» ; Міжнародне громадське об’єднання «Міжнародна Екологічна Безпека»; Громадська організація «Інтелектуальна Україна».

На форумі були присутні керівники та члени громадських організацій, незалежні експерти, науковці та представники різних областей України. Розглянуті актуальні проблеми сьогодення стосовно зростаючої посиленості кризових явищ у сфері екології.

Дії щодо покрашення екології в нашій державі профільного міністерства, його керівництва та чиновницького апарату малоефективні. Екологічні інспекції погрузли в корупції. Запровадження так званих реформ, зокрема введення Європейського законодавства з водних ресурсів нічого докорінно не змінило. Реформування Міністерства екології йде мляво. Відсутній дієвий контроль за витратами коштів, що виділяються на екологію. Поліський бурштин, поліський ліс, ліс з Карпат йшов і продовжує йти щодня в ЄС – десятки активістів борються з цими злочинами, але ефект на жаль нульовий. Щодо річок та озер. На прикладі забруднення річки Хорол на Полтавщині ми спостерігаємо, критичну межу дефіциту питної води для міста та тисячі відпочивальників. Руйнівні процеси створюють екологічні проблеми для флори і фауни, що вже стають невідворотними.

«Ми мусимо сприяти реальній ефективній взаємодії органів влади, підприємств, науковців, освітян та громадськості в умовах децентралізації при вирішенні нагальних екологічних проблем українського суспільства. Екологія – це не тільки наше майбутнє, але й сьогодення. Ми маємо боротися за чисте довкілля всі разом» - наголосив у своєму виступі на форумі Секретар МГО «Рада з екологічної безпеки» - Валерій Цибух.

AddThis Social Bookmark Button