УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

В ЄС можуть заборонити посуд із пластику

Заборона має торкнутися одноразових виробів із пластику, альтернатива яким легко доступна і прийнятна за ціною. Єврокомісія планує заборонити ряд одноразових продуктів із пластику й штрафувати країни-члени Євросоюзу за пластикове сміття, який не підлягає вторинній переробці, повідомили в неділю видання німецького медіаконцерну Funke Mediengruppe.

 


Як зазначається, комісія ЄС має намір представити в Брюсселі 28 травня пакет заходів по боротьбі з пластиковим сміттям.
 
Згідно з проектом директиви, заборона повинна торкнутися одноразових виробів із пластику, альтернатива яким легко доступна і прийнятна за ціною, пояснюють ЗМІ.
 
Йдеться, зокрема, про одноразовому посуді, столових приладах, трубочках-соломинках для напоїв, ватяних паличках і пластикових кріпленнях для повітряних куль.
 
Крім того, планується обмежити використання пластикових упаковок для їжі, яку продають на винос закусочні.

 
Видання Funke Mediengruppe також наводять слова єврокомісара з питань бюджету Гюнтера Еттінгера, який запропонував стягувати з влади країн ЄС певну суму за кожен кілограм пластикового сміття, непридатного до переробки для повторного використання.
 
Якщо виходити з багаторічного фінансового планування Єврокомісії, то такий збір може скласти 80 центів за один кілограм, які підуть в загальний європейський бюджет, пояснив Еттінгер. На його думку, цей захід допоможе скоротити обсяг пластикових відходів.

 Tony Romo Jersey
AddThis Social Bookmark Button