УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

З Днем матері!

Дорогі наші жінки, мами!

Від щирого серця вітаю Вас з чудовим святом - Днем матері!

День матері - один з найтепліших свят, присвячений самим близьким і дорогим серцю людям - нашим мамам. Велика і свята материнська любов з колиски зігріває і оберігає нас, допомагає долати життєві негаразди, сподіватися, вірити в успіх. І не важливо, скільки нам років - мамине добре слово, її ласкавий погляд, мудра порада потрібні і дитині, і дорослому.

День матері - не просто данина глибокої поваги і любові до вас, але і визнання вашої ролі в суспільстві. У цей святковий день особливі слова привітання та подяки матерям-героїням, багатодітним мамам, прийомним матерям дітей-сиріт.

Земний уклін Вам, жінки, матері, дорогі берегині домашнього вогнища за вашу невпинну працю, безмежне терпіння, душевну щедрість! Нехай Ваші діти ростуть талановитими і люблячими, нехай Вас завжди оточує їх турбота і увага! Здоров'я, добробуту і щастя Вам і вашим родинам!

З повагою,

МГО «Рада з екологічної безпеки»  Сергій Орєхов

 Kalen Ballage Jersey
AddThis Social Bookmark Button