УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Стало відомо, скільки родючої землі вже знищили люди

Цілих 33% земної грунту є неродючому через діяльність людства. Чергову невтішну статистику озвучили вчені. За їх словами, близько 33% всієї грунту на нашій планеті вибули на поточний момент з обігу через забруднення, засолення, закислення, герметизації, ерозії, вимивання органічних речовин та інших шкідливих впливів на неї людини.

 

 

За словами дослідників з Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, якщо така тенденція продовжиться, гряде справжня світова катастрофа.

Здорова грунт є поновлюваним ресурсом, проте на створення сантиметрового її шару йде ціле тисячоліття! Тепер уявіть, наскільки легко людина здатна перекреслити цю довгу і копітку роботу природи. Грунт забезпечує нас їжею, а також чистою водою і цілющим повітрям.

Нинішні темпи її деградації через діяльності людини, як стверджують фахівці ООН, ставлять під сумнів можливість наших нащадків задовольняти свої базові потреби.

Без придатною для сільського господарства землі людина не зможе отримувати 95% їжі, яка вживається їм сьогодні. Тобто теоретичні майбутні покоління можуть зіткнутися з небувалим голодом і, як наслідок, вимиранням. Здорова грунт очищає колосальні обсяги води і засвоює вуглекислоту. Родючість грунту, тобто її здатність забезпечувати рослини поживними речовинами, повітрям і вологою, є одним з найважливіших умов існування життя на Землі.

Фахівці повідомляють, що деградацію і забруднення поверхневого шару педосфери нашої планети можна зупинити, якщо вже сьогодні (не відкладаючи цю проблему в довгий ящик) почати розумну експлуатацію земельних ресурсів. Зокрема, сільському господарству необхідно відмовитися від використання пестицидів та антибіотиків, отруйних грунт.

 Joe Haden Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button