УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

МГО «Рада з екологічної безпеки» провела сумісну акцію по висадці дерев та облаштуванні територіі у станиці Луганська

МГО «Рада з екологічної безпеки» в підтвердження своїх намерів тавпровадження в дії програми по захусту екологічного середовищаУкраїни з військовослужбовцями 80 ОДШБр провела сумісну акцію повисадці дерев та облаштуванні територіі у станиці Луганська. Буловисаджено декілька десятків молодих дерев та кущів, які будутприкрашати собою місцевий ландшафт.

 

 

 

 

Військвослужбовці 80 ОДШБр знайшли та прихистили орла, який потребував стороньої допомоги. Оскільки орел не зміг би самостійно одужати, то військвослужбовці з радістю допомогли птаху. Вони облаштували йому комфортну домівку та надали необхідну допомогу. МГО «Рада з екологічної безпеки» в свою чергу підтримала бійців у такому шляхетному вчинку та зі свого боку забезпечила кваліфікованою ветеринарною допомогою птаха та найближчим часом прикладе максимальне зусилля за для подальшої передачі орла до зоопарку.

 

 Adrian Phillips Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button