УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Україна за 10 років скоротила викиди вуглекислого газу в атмосферу на 43%

За словами експертів, таке скорочення пояснюється падінням рівня промислового виробництва. Україна в 2017 році в порівнянні з 2007 роком скоротила викиди вуглекислого газу в атмосферу на 43,1% - до 124,2 млн тонн, повідомляє Державна служба статистики.

 

 

 

Також наголошується, що за 10 років обсяг викидів інших забруднюючих речовин скоротився в 2,8 рази - до 2,585 млн т. «Таке стрімке зниження рівня викидів, особливо вуглекислого газу, пояснюється падінням рівня промислового виробництва в нашій країні в період 2007-2017 років. Також слід врахувати втрату в статистиці підприємств-забруднювачів, які залишилися на тимчасово окупованій території - в Криму і на Донбасі », - прокоментував дані статистики експерт Центру Разумкова в енергетичній сфері Сергій Дяченко.

Таку ж думку про причини зниження викидів висловив експерт на ринку нафти і нафтопродуктів, директор спеціальних проектів Науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев. Він також додав, що істотний внесок в падіння викидів зробило зниження частки ТЕС у енергобалансі країни в результаті втрати контролю над вугледобувними шахтами Донбасу.

Як повідомляв УНІАН, Україна одна з перших країн, яка в квітні 2016 року підписала Паризьку кліматичну угоду. Ця угода носить глобальний характер, воно було прийнято на 21-й Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Угода зобов'язує країни-підписанти скорочувати викиди парникових газів і, відповідно, поступово відмовлятися від вуглецевого сценарію розвитку економіки. У грудні 2017 року Кабмін затвердив Концепцію реалізації державної політики по боротьбі зі змінами клімату на період до 2030 року. Згідно з планом щодо реалізації Концепції, в 2018 році повинні бути розроблені проекти законів про моніторинг викидів парникових газів і торгівлі квотами на такі викиди.

 Samaje Perine Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button