УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

У Чорнобилі відкрилася сонячна електростанція

У чорнобильській зоні, в десятках метрах від реактора №4, заробила сонячна електростанція потужністю 1 МВт. Енергії від цієї станції досить для забезпечення 2 тисяч будинків. Україна запустила першу сонячну станцію, щоб відновити занедбану територію.

 

За словами глави українського-німецької компанії Solar Chornobyl Євгена варягіне, сонячна електростанція може покрити потреби села середнього розміру або близько 2 000 квартир.

Група витратила на будівництво 1 мільйон євро. В ході будівництва близько 3800 фотоелектричних панелей були розміщені на площі 1,6 га. Присутність людей не потрібно, електростанцією керують дистанційно з Німеччини. Коли щось виходить з ладу - викликають інженера.

Нагадаємо, Мінекології представило проект будівництва сонячної електростанції в Чорнобилі прогнозованою потужністю 1,2 ГВт. Це більше, ніж виробляв чорнобильський реактор №4.

 Curtis Martin Jersey
AddThis Social Bookmark Button