УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Виробництво смартфонів провокує глобальне потепління - вчені

Вчені виявили ще одну причину зміни клімату, і нею виявилося виробництво електронної техніки такий, як смартфони, ноутбуки, і інші гаджети. За їх підрахунками, до 2040 року шкоду навколишнього середовища, принесений виробництвом, зросте вдвічі.

  

 

Канадські вчені з державного науково-дослідного Університету Макмастера прийшли до висновку, що виробництво новомодних і всіма використовуваних гаджетів призведе до суттєвого викиду в навколишнє середовище шкідливих викидів. А до 2040 року їх кількість збільшиться вдвічі, по Порівняти з сьогоднішнім днем

Проїзводсво гаджетів дуже сильно впливає на глобальне потепління
За підрахунками вчених зростання так званого «внеску» від даного виду виробництва в забруднення навколишнього середовища і глобальне потепління зросте з 7 до 14%.

Чого тільки варта шкоду від виробництва популярних нині смартфонів. Дослідники підрахували, що заводи, які збирають їх, будуть завдавати шкоди навколишньому середовищу на 730% сильніше, ніж зараз.

У міру зростання електронної техніки, будуть і рости потужності, які будуть обслуговувати цю саму техніку, а саме стрімке зростання потреби в центрах обробки даних по всьому світу, який також призведе до збільшення викидів від збірки серверного обладнання, жорстких дисків і інших комплектуючих.

Тим часом, вчені з'ясували, яким саме країнам загрожує зміна клімату. На їхню думку, навіть виконання Паризької угоди не зможе захистити більше 5 мільйонів чоловік від результатів, які спричинить глобальне потепління. Найбільшу небезпеку очікують ті регіони, які знаходяться в прибережних районах - їм необхідно буде переселятися вглиб материків.

Адже вчені вже підрахували, що за останнє сторіччя, рівень води в Світовому океані піднявся на цілих 17 сантиметрів. А самим невтішним є те, що він продовжує рости. Самі прилеглі міста до води вже до 2100 року з легкістю можуть виявитися дном океану.

 Anthony Hitchens Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button