УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

"Укргідроенерго" прагне знайти компроміс з екологами та громадськістю

Генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота в ефірі телеканалу ТРК "Київ" заявив, що компанія, яку він очолює, готова до діалогу з громадськістю та екологами при реалізації енергетичних проектів. "Нам потрібен компроміс. Але для того щоб розмова була предметною, необхідно розробити відповідну документацію, яку обговорюватимуть екологи, енергетики і всі зацікавлені сторони", - зазначив Сирота.

 

 

Як приклад такого компромісу, він навів Австрію, де за 20 років лише в двох випадках енергетики та екологи не дійшли згоди.

На його думку, такий підхід необхідно застосовувати і при вирішенні вже існуючих екологічних проблем. Щоб промислові та сільськогосподарські підприємства, комунальники та інші забруднювачі відшкодовували збитки, які завдаються водним ресурсам України.
"Необхідно разом з екологами та фахівцями розробити програми відновлення Дніпра і Дністра і визначити, хто завдав найбільшої шкоди, щоб в майбутньому ці збитки були відшкодовані", - вважає керівник "Укргідроенерго".

Сирота також повідомив, що вже завтра в Новодністровську почне роботу форум "Гідроенергетика та навколишнє середовище: сталий розвиток і збалансовані рішення", на який запрошені фахівці в галузі гідроенергетики, екологи, зарубіжні фахівці. На форумі будуть обговорюватися питання розвитку вітчизняної гідроенергетики, питання екологічного впливу і безпеки гідротехнічних споруд, а також роль гідроенергетики в процесі інтеграції енергетичної системи України в об'єднану енергетичну систему Європи.

 Bob Lilly Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button