УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Через надлишок сміття Земля формує навколо себе кільце

Кількість навколоземного сміття перевищила 8 тис. Тонн, говорять вчені. З нього приблизно 20 тис. Великих уламків і як мінімум 750 тис. Дрібних - це частини супутників і ракет. А величезна кількість наддрібних фрагментів вироблено роботою ракетних двигунів і відлущеної фарбою з бортів. Ця рукотворна пил завдає реальної шкоди, залишаючи діри в корпусах і сонячних батареях.

 

 

Якщо навколо Землі розвинеться синдром Кесслера - неконтрольована ланцюгова реакція руйнування космічних апаратів на орбіті - навколоземний простір перетвориться в заборонену зону.
Доступ людству в космос буде закритий, а навколо землі почне формуватися кільце зі сміття по типу Сатурна.
SpaceX під керуванням Ілона Маска відправила на МКС супутник для полювання за космічним сміттям. Експериментальний космічний сміттяр RemoveDebris за допомогою гарпуна і мережі буде ловити відпрацювали своє космічні апарати та їх фрагменти. Зібравши достатню кількість сміття, апарати SpaceX будуть доставляти його на землю для переробки.

 Joe Thornton Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button