УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

У Нідерландах будується перша в світі офшорна вітрова електростанція без субсидій

У поточний момент в Нідерландах проходить будівництво першої в світі офшорної вітрової електростанції без використання субсидій. Основна економіка офшорної вітроенергетики в цій країні стала настільки сприятливою, що для проектів не потрібно сьогодні ніяких державних коштів.

 

«Завдяки значно більш низьким витратам, офшорні вітрові електростанції зараз будуються без субсидій», - сказав Ерік Вібес (Eric Wiebes), міністр економіки Нідерландів в своєму інтерв'ю. «Це дозволяє нам зберігати доступний перехід до надійного енергопостачання. Інновації і конкуренція роблять стійку енергію дешевше і роблять це набагато швидше, ніж очікувалося ».

Запустити дві вітрові електростанції, які будує шведська енергетична фірма Vattenfall, планують у 2022 році. Електроенергія, створювана цими електростанціями, буде продаватися на відкритому ринку, конкуруючи з викопним паливом.

Вітрові ферми будуть розташовані в 22,5 км від узбережжя Нідерландів і займуть площу в 354.8 квадратних км. Як тільки вітрові електростанції приступлять до роботи, вони будуть виробляти достатньо енергії для живлення 1,5 мільйона будинків.

І хоча ці електростанції субсидуються, уряд Нідерландів все ж взяло на себе певні ризики, пов'язані з проектом, такі як покриття витрат на підключення до мережі.

Нідерланди зробили оперативні дії щодо розвитку своїх можливостей в області чистої енергії. У 2017 році 600-мегаваттний, 150-турбінний вітропарк Gemini, розташований на голландському узбережжі, став одним з найбільших вітрових електростанцій у світі.

«Як країна, ми сильно залежали від викопного палива, і наш шлях до поновлюваних джерел енергії був дуже важкий», - сказав Шарон Дейксма (Sharon Dijksma) міністр навколишнього середовища Нідерландів. «Тому уряд вирішив, що нам потрібно нарощувати темпи».

 Andy Lee Jersey
AddThis Social Bookmark Button