УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Патріотичний проект «З турботою про українське!»

17 січня 2012 році Голова ВГО «Рада з екологічної безпеки» та УП «Зелена планета» Сергій Орєхов та Голова правління «Укоопспілки» Владислав Гончаренко розробили та впровадили безстрокову патріотичну акцію «З турботою про українське!». Суть акції полягала у тому, що українські товаровиробники, приєднуючись до неї, добровільно брали на себе зобов’язання випускати тільки високоякісну продукцію, яка повністю відповідає як українським, так і міжнародним нормам.

 

Така продукція, перш за все, продукти харчування, повинна вироблятися тільки з української сировини і вона гарантовано буде безпечною для вживання всіма категоріями споживачів, зокрема, дітьми. Тому що її якість постійно контролювала Держспоживінспекція України. Продукція, яка пройшла всі передбачені перевірки, мала на пакуванні своєрідний «знак якості» – маркування «З турботою про українське!». І покупці наочно отримували чіткий орієнтир для вибору серед товарного різноманіття сьогодення.

Акція ефективно поліпшувала збут продукції, дозволяючи розширювати виробництво і створювати нові робочі місця. Вона працювала на покращення іміджу вітчизняних товарів, повернення довіри до всього українського. Адже не є таємницею, що українські товари і зараз зазнають значного конкурентного тиску від іноземних виробників. І така конкуренція, не завжди є чесною та справедливою.

А з наближенням України до європейських ринків ситуація тільки ускладнюється. «Захист національного виробника, причому захист не деклараціями, а конкретними справами, такими як акція «З турботою про українське!», на мій погляд, повинен стати одним з державних пріоритетів. Саме тому ми починаючи з 2012 року наполягали на виділенні коштів для адаптації українських стандартів якості до європейських, оскільки це б сприяло розвитку товарообороту і безперешкодному постачанню українських товарів на європейські ринки», - підкреслював Сергій Орєхов.

Не дивно, що ініціатива Сергій Орєхова та його команди знайшла підтримку на вищому державному рівні. До всеукраїнської акції приєдналося більше 400 виробників.

І лише сьогодні Перший Президент України Леонід Кравчук закликав депутатів проголосувати за законопроект №7206 «Купуй українське, плати українцям», а виборцям порадив «натиснути» на парламентарів, щоб ті ухвалили державницьке рішення.

Питання: де ви всі були, коли до вас звертались за допомогою декілька років тому, шановний пан Ляшко, пан Кравчук та інші? Ви були зайняті своїми справами та збагаченням, а сьогодні, майже у переддень виборів, почали популяризувати свої імена на тих сферах життя, які напряму зв’язані з

економічним зростанням країни, тоді коли ви це могли зробити багато років тому…

 Патріотичний проект «З турботою про українське!» був презентований Головою Держспоживінспекції України Сергієм Орєховим та Головою правління "Укоопспілки" Владиславом Гончаренко 17 січня поточного року. Головним завданням проекту є інформування споживачів про те, що продукт відповідає всім стандартам якості та виготовлений в Україні з вітчизняної сировини. Яскрава емблема допомагає покупцям відрізняти українські продукти від закордонних аналогів.

Сергій Орєхов не раз зазначав, що саме цей проект має на меті стимулювати виробників робити продукцію максимально якісною, що, в свою чергу, допоможе їй бути конкурентоспроможною не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринках.

З моменту як стартувала акція, до неї вже приєдналося чимало відомих вітчизняних виробників. Серед яких ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат». Саме з роботою цього комбінату нещодавно ознайомився Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки в Білоцерківський район на Київщині. Під час перебування Прем’єр-міністра на комбінаті було продемонстровано процес виготовлення молочних продуктів з вітчизняної сировини з дотриманням високих стандартів якості, а також маркування продукції стікером «З турботою про українське!»

 Aaron Lynch Jersey
AddThis Social Bookmark Button