УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ УКРАЇНА - ЦЕ ЧИСТА ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА, БЕЗКРАЇ ЛАНИ, ЗЕЛЕНІ ЛІСИ ВСЕ ЦЕ ПОТРЕБУЄ НАШОГО ЗАХИСТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ - СЕРГІЙ ОРЄХОВ

Гаряча лінія

Відправити в FacebookВідправити в Twitter

Шановний Леоніде Костянтиновичу вітаємо Вас з Днем Народження!

Шановний Леоніде Костянтиновичу! Професія космонавта - одна із самих рідких у світі, а Ви присвятили їй значну частину свого життя.

 Ви першим доставили в космічний простір прапор і герб нашої держави, саме під час Вашого польоту в космос в 1997 році там пролунав гімн України. І сьогодні, працюючи в Аерокосмічному товаристві України та Українському молодіжному аерокосмічному об'єднанні "Сузір’я", Ви згуртували навколо себе тих, хто дійсно не уявляє своє життя без космонавтики. Від всієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, невичерпної енергії, земного щастя і нових космічних висот у Вашій кар'єрі! Нехай Ваші кращі людські якості, цілеспрямованість, мудрість і професіоналізм допоможуть Вам вписати в історію Української космонавтики ще чимало сторінок!

 Anthony Duclair Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button